Promocje
Kolczyki srebrne oksydowane na sztyfcie z perłami
Kolczyki srebrne oksydowane na sztyfcie z perłami

100,75 zł

Cena regularna: 155,00 zł

Najniższa cena: 133,30 zł
para
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Kamienie a znaki zodiaku-Skorpion

Kamienie a znaki zodiaku-Skorpion

Każdy kamień wytwarza swoistą aurę, która w określony sposób działa na człowieka. Z pewnością właśnie energia skumulowana w minerałach może współgrać z charakterem danej osoby. Jeśli połączymy kamień ze znakiem zodiaku, możemy uzyskać wzmocnienie naturalnych, pozytywnych cech lub osłabienie negatywnych. 

Kamienie naturalne dla osób spod znaku Skorpiona (23.10-21.11)

AGAT - Pozwala Skorpionowi odnaleźć w sobie wewnętrzną jasność i czystość. Dzięki agatowi Skorpion uczy się odczuwać duchem.

AMETYST - Pozwala Skorpionowi uwierzyć w dobroczynny wpływ zaufania i poświęcenia na życie z ukochanym człowiekiem. Uczy korzystania z własnej intuicji oraz rozwija bezinteresowność.

GRANAT - Wspiera odwagę i siłę Skorpiona. Pozwala mu pogłębić seksualne doznania.

HEMATYT - Przekazuje Skorpionowi opanowanie i spokój oraz uczy,jak regenerować swoje siły. Pomaga pokonywać trudności wykorzystując wcześniejsze doświadczenia.

JASPIS - Jego czerwona (krwawa) odmiana przekazuje Skorpionowi siłę i mądrość Natury oraz wspomaga bezinteresowne działania.

LABRADORYT-  wynosi Skorpiona na wyższe stany świadomości.

MALACHIT - Pomaga Skorpionowi leczyć uzależnienia oraz pozbywać się złych przyzwyczajeń. Uczy wyrozumiałości wobec siebie i innych, czyniąc bardziej otwartym na świat i ludzi.

OBSYDIAN - Wpływa na podświadomość Skorpiona pozwalając przeżywać i utrwalać nieuwolnione wcześniej emocje.

RUBIN - Dzięki niemu Skorpion uczy się zamieniać seksualne i emocjonalne popędy na bezwarunkową miłość.

TURMALIN - Jego czerwona odmiana wspiera w wyzbyciu się przez Skorpiona skostniałych emocjonalnych przyzwyczajeń oraz otwiera drogę do rozwoju. Jego czarna odmiana pomaga uwolnić się od negatywnych energii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl