Promocje
Kolczyki srebrne oksydowane na sztyfcie z perłami
Kolczyki srebrne oksydowane na sztyfcie z perłami

100,75 zł

Cena regularna: 155,00 zł

Najniższa cena: 133,30 zł
para
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Kamienie a znaki zodiaku-Koziorożec

Kamienie a znaki zodiaku-Koziorożec

Koziorożec (22 XII-19 I)

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY - Pomaga Koziorożcowi pozbyć się zatwardziałości i lepiej akceptować swe uczucia. Potęguje ufność w mądrość serca, wpływa na przełamywanie wewnętrznych blokad w życiu uczuciowym, pomagając otworzyć się emocjonalnie. Kamień księżycowy korzystnie wpływa na stosunki międzyludzkie.

KWARC DYMNY – Dla Koziorożca kwarc dymny jest szansą na uzyskanie wewnętrznego spokoju, kontroli nad duchem i ciałem. Moc kwarcu osłoni przed negatywną energią i złym słowem. Dzięki temu Koziorożec odzyska spokój jak również energię do codziennej pracy.

JASPIS– Jeśli Koziorożec jest zmęczony codziennym życiem i obowiązkami, powinien wybrać ożywczy, czerwony jaspis. Ten minerał doda energii i jednocześnie zneutralizuje złą aurę. To kamień zachęcający do działania. Dodatkowo cechy koziorożca wspierają również inne jaspisy

KRYSZTAŁ GÓRSKI- Kamień przyciąga energię, chroni i oczyszcza. Niweluje niekorzystne promieniowanie i złe energie. Energetyzuje też czakramy. Pomaga koziorożcom w medytacji. Zwalcza zawiść,  złość.  Zwiększa  siłę myśli i intencji

TURMALIN-Minerał wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza nie tylko ciało ale i umysł. Przynosi jasność i uspokaja. Ułatwia zasypianie, koi, zwalcza strach. Wpływa korzystnie na miłość, przyjaźń, bogactwo. Inspiruje i ułatwia porozumienie. Chroni przed egoizmem, nieufnością i zazdrością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl